Aktualności z placu budowy

Kończymy budowę pierwszej kondygnacji budynku w inwestycji «Stare Żerniki» przy ul. Pieprznej we Wrocławiu. To już trzeci z dziewięciu planowanych etapów realizacji całego przedsięwzięcia deweloperskiego. Wszystko wskazuje na to, że planowany na 15 stycznia 2018 r. termin wykonania stanu surowego otwartego parteru zostanie zrealizowany wcześniej, niż zakładaliśmy.

A teraz troszkę  się pochwalimy. Nasze — «Wasze» mieszkania powstają z wysokiej jakości pustaków ceramicznych — Porotherm. Dzięki temu budynek będzie miał mniejsze zapotrzebowanie na energię a to w sposób istotny wpłynie na koszty użytkowania mieszkań. Ściany wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami oraz odgradzające mieszkania od klatek schodowych będą wykonane z pustaków o podwyższonej izolacji akustycznej — Porotherm AKU. Zastosowane materiały spełniają jednocześnie wymagania akustyczne jak i termiczne. Wybrana przez nas technologia gwarantuje, że w Waszych mieszkaniach będzie cieplutko, przytulnie i cicho.

Aby mogli Państwo lepiej wyobrazić sobie swoje przyszłe mieszkanie, zapraszamy do sekcji «Wybór mieszkania». Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskają Państwo kontaktując się z naszym biurem sprzedaży. Dla Państwa wygody zamieściliśmy na stronie także formularz kontaktowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprzedaż zakończona!

Zapraszamy na stronę nowej inwestycji Osiedle Park Żerniki!